|
Rok w ogrodzie![]() ale na pocieszenie zakwitły miniaturowe żonkile :) Pozdrowienia zasyłam i życze udanego dnia. [2019-03-27 10:28] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko! Ależ kolorowo u Ciebie, wszystko prześlicznie kwitnie Pozdrawiam wiosennie, życzę miłego tygodnia halinabylina [2019-03-31 21:03] u mnie kwitną małe i duże, ale jeszcze nie wszystkie Krystyna [2019-03-29 21:15] Ale ślicznie kwitną !!Sadziłam je ,ale nie wiem ,czy nie zniknęły po zimie.Na razie nie widzę pączków .Witaj Iwonko. bea [2019-03-28 08:39] moje czekają na słoneczko danusia2458 [2019-03-27 18:33] u mnie tez kwitna male i duze ale cos malo ich jest, poprostu wsiakaja milego wieczoru zycze bednarekzk@arcor.de [2019-03-27 17:25] tych drobnych też mam o wiele mniej. Co zrobic. musze posiać trochę trawy, ale odkładam to na kwiecien. Zastanawiam się już czy nie zasilić hortensji Dobrego dnia Iwonko filipek [2019-03-27 10:33] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |