|
Rok w ogrodzie![]() U mnie w ogródku niewiele się dzieje… przekwitają krokusy, których było znacznie mniej niż w ubiegłym roku. Wiele nowych różnych cebulek sadzonych jesienią wcale nie wzeszło. Tulipany mają więcej liści, niż pączków, czyli kwiatków też będzie mniej. [2019-03-27 10:27] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Tulipany traktuję jako dwuletnie ,bo w trzecim roku już nie kwitną ,tylko liście rosną,albo nawet ich nie widzę .One nie lubią mojej gliniastej ziemi ,i trzeba je wykopywać co trzy lata ,ale ja tego nie robię .Powiem tylko ,że niezmordowanie kwitną u mnie takie czerwone pospolite tulipany Darwina .Rosną u mnie bez wykopywania kilkanaście lat i co roku kwitną .Inne ,kolorowe ,albo pełne giną ,co roku dokupuję kilka naście cebulek ,jeśli chcę ,żeby u mnie zdobiły ogród wiosną . bea [2019-03-28 08:45] krokusy u mnie ładnie kwitną ale z tulipanów też mało co będzie. danusia2458 [2019-03-27 18:33] u mnie juz przekwitly bednarekzk@arcor.de [2019-03-27 17:23] mam to samo. Dużo cebulek zgniło. Szkoda mi ,że kwiatów nie pokażą. W tulipanach marazm, zreszta nie tylko w nich filipek [2019-03-27 10:32] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |