|
Rok w ogrodzie![]() Czy u Was też tak zimno jak u mnie? Witam w środę! Dziś słoneczko świeci ale nad ranem był lekki przymrozek. Temperatura pomału się podnosi, zaledwie 5 stopni w tej chwili. Dobrze, że nie ma wiatru, jak w poprzednich dniach, bo był bardzo dokuczliwy... I padał deszcz… trawka się zazieleniła. Ocieplenie ponoć na weekend. [2019-03-27 10:25] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: U mnie wczoraj był spory przymrozek i chyba nawet śnieg w nocy padał .Dzisiaj juz bez przymrozku ,ale niebo zachmurzone . bea [2019-03-28 08:46] Witaj Iwonko u mnie tyle samo danusia2458 [2019-03-27 18:30] Witaj Iwonko! U mnie bylo tylko +14 od rana swiecilo slonce ale dlugo u mnie nie zabawilo czyli ogolnie pochmurny byl dzienn ale w ogrodzie popracowalam bednarekzk@arcor.de [2019-03-27 17:23] witaj Iwonka. taką aurę mam na codzień. Brakuje mi ciepła, bo wtedy lepiej robi się w ogrodku. Teraz normalnie nie chce mi się filipek [2019-03-27 10:30] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |