|
Rok w ogrodzie![]() Dzień dobry, witam w nowym tygodniu! Wczoraj pogoda była jeszcze bardzo ładna – przyjemnie ciepło, dzień słoneczny, a dziś już więcej chmur niż słońca i chłodniej. W nocy padał deszcz. Pozdrawiam serdecznie i życzę dobrego dnia. [2019-03-25 09:16] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: witaj Iwonko! Ja wczorajsze popołudnie w domku spędziłam do wiatr i deszcz na zmianę miałam Lawinia [2019-03-26 11:09] Witaj Iwonko! U mnie zim,no ,rano przymrozki ,a wczoraj nawet śnieg padał .Dzisiaj tez pochmurno i wietrznie bea [2019-03-26 10:18] Witaj Iwonko! U mnie tez padal deszcz, troche swiecilo slonce ale ogolnie jest chlodno milego wieczoru zycze bednarekzk@arcor.de [2019-03-25 22:14] Witaj Iwonko u mnie dzisiaj co chwilkę deszcz,śnieg i słonko danusia2458 [2019-03-25 18:36] Witaj Iwonko, dzisiaj jakbyśmy się umówiły, ja też wstawiłam miodunkę Miłego dnia Iwonko Krystyna [2019-03-25 11:40] witaj Iwonka mnie pogoda nie rozpieszcza ani słoncem ani temperaturą. Niestety, Ponoć ma jeszcze zima wrócić do nas o zgrozo! filipek [2019-03-25 09:58] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |