|
Rok w ogrodzie![]() Zdjęcie z 7 lutego. Chyba po raz pierwszy tak wcześnie pokazały się u mnie ranniki :) Zrobiłam rekonesans w ogródku, wiele kwiatów budzi się do życia - wschodzą tulipany, narcyzy, krokusy... Temperatury w lutym na plusie, kilka dni temu mieliśmy po 8 stopni. [2022-02-12 11:46] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Masz rację ,ja też nie pamiętam ,żeby tak wcześnie kwitły ranniki w ogrodzie . bea [2022-02-15 08:57] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |