|
Rok w ogrodzie![]() Witajcie! Piękny wiosenny dzień dzisiaj był, aura wymarzona... niestety, nie było mi dane wykorzystać jej na prace ogrodowe. Ale impreza, na której byłam, też była wspaniała :) A impreza nie byle jaka, bo to urodziny pierwszego z moich wnuków :) Już czwarte! [2019-03-23 23:57] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko! Ja marze o takich imprezach!!! Lawinia [2019-03-26 11:10] Dzieci szybko rosną bea [2019-03-26 10:17] fajny chlopczyk wyrósł z Kubusia. Poważna imprezkę mieliście. U nas w maju roczek, ale nie wiem czym impreza będzie bo młodzi jadą na urlop i planują coś innego niestety filipek [2019-03-25 10:00] Witaj Iwonko! Taka impreza, to nawet nie wypadało myśleć o ogrodzie. Wszystkiego najlepsze dla Kubusia Krystyna [2019-03-24 22:41] Witaj Iwonko -jak ten czas leci z Kubusia już taki fajny chłopak danusia2458 [2019-03-24 20:06] Witaj szczęśliwa babciu!!!! Uroczego masz wnusia, latka szybko lecą i ani się obejrzysz jak Kubuś zacznie chodzić do szkoły. Mój wnusio we wrześniu będzie już uczniem i cieszę się z tego. Serdecznie pozdrawiam, życzę miłego tygodnia halinabylina [2019-03-24 20:06] No to poważna impreza 4 latka to już poważny wiek.Wszystkiego najlepszego dla solenizanta.Tort przepiekny! elakowal49 [2019-03-24 10:38] Witaj Iwonko! Jak ten czas leci juz cztery latka ma Kubus a niedawno sie urodzil milego dnia Tobie zycze i pozdrawiam serdecznie bednarekzk@arcor.de [2019-03-24 08:56] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |