|
Rok w ogrodzie![]() Zdjęcia, że tak powiem, historyczne. Mamy już wiosnę a to tylko wspomnienie z ostatniego weekendu lutego. [2019-03-22 01:42] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko! Wspomnienia pozostają na długie lata . bea [2019-03-23 08:20] Witaj Iwonko, dobrze że mamy co wspominać Marzy mi się zimowy wyjazd do Norwegii, oglądam zdjęcia na Instagramie, bajeczne widoki. Dobrej nocy Iwonko Krystyna [2019-03-22 22:17] Witaj Iwonko! Sliczne zdjecia i napewno odpoczelas i nabralas sily do pracy w ogrodku milego wieczoru zycze bednarekzk@arcor.de [2019-03-22 21:44] Witaj Iwonko danusia2458 [2019-03-22 19:06] to ja też z takimi przyjemnymi życzeniami aby przez cały week end słonko na niebie gościło. sabina [2019-03-22 11:37] pozdrawiam i miłego dnia Ci życzę. sabina [2019-03-22 08:29] witaj Iwonko mieliście ładny weekend, wspomnienia zostaną na długo. Ja prawdopodobnie pojadę w maju w 2 miejsca. Na jedna wyprawę Wojtek mnie zabiera. Znów filipek [2019-03-22 08:28] witaj Iwonko. zdecydowanie te kolorowe, wiosenne fotki wolę i mam nadzieję, że już tak zostanie. sabina [2019-03-22 08:28] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |