|
Rok w ogrodzie![]() Od wczoraj już chłodniej ale pocieszam się tym, że do wiosny coraz bliżej, a wtedy... mam nadzieję... wielka zmiana w pogodzie ;) :) i będzie tylko słoneczko i ciepełko w dzień, a deszcz tylko w nocy, żeby wszystko pięknie rosło i kwitło :) Tym optymistycznym akcentem kończę, łącząc cieplutkie pozdrowienia. Życzę udanego wtorku i wszystkiego dobrego na nadchodzące dni. [2019-03-19 11:55] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Ach!!!!!!!!!!!!!!! sabina [2019-03-22 08:27] sabina [2019-03-22 08:27] U mnie dzisiaj prawdziwe słonce i bez deszczu ,i od razu lepsze samopoczucie . bea [2019-03-21 09:48] Iwonko przepraszam zamiast Twoje imie napisalan Beatki bednarekzk@arcor.de [2019-03-21 08:56] Witam Beatko i milego dnia zycze bednarekzk@arcor.de [2019-03-21 08:54] witaj Iwonko! I tak juz możemy sie pocieszać ,że całe ładne lato i wiosna przed nami Lawinia [2019-03-20 08:27] ja mam zamiar jutro znowu popracowac w ogrodku, pogoda ma byc dosyc ladna ale czy bedzie? bednarekzk@arcor.de [2019-03-19 19:09] Witaj Iwonko, podoba mi się to optymistyczna przyszłość Krystyna [2019-03-19 18:51] pozdrawiam cieplutko wieczorkiem filipek [2019-03-19 18:38] Iwonko u mnie na razie padac nie musi bo mam mokro danusia2458 [2019-03-19 18:30] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |