|
Rok w ogrodzie![]() Dzień dobry, witam wtorkowym przedpołudniem. Ranek z lekkim przymrozkiem u mnie, po czym zaraz wyszło słońce i zapowiadał się piękny dzień. Niestety, chmury się pojawiły i słonko ciągle znika. 8 stopni, ale zawiewa zimny wiatr... [2019-03-19 11:10] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: sabina [2019-03-22 08:26] Witaj Iwonko! U mnie słonecznie wczoraj i ,gdyby nie ten mroźny wiatr ,bardzo przyjemnie by było .Dzisiaj tez zapowiada się dzień bez deszczu ,zaraz idę do ogrodu ,można zacząć w końcu wiosenne porządki . bea [2019-03-21 08:34] Witaj Iwonko! U mnie w nocy bylo -1 ale pozniej zrobilo sie dosyc cieplo bednarekzk@arcor.de [2019-03-19 19:05] Dzisiaj trochę dłużej pospałam wczoraj miałam gości Krystyna [2019-03-19 18:56] u nas zimnica to normalka. Nie wiem, chyba dopiero w kwietniu ociepli sie na dobre u nas . Porobiłąm troche na dworze i teraz nie mogę się zagrzać w domu Miłe3go wieczorku Iwonko filipek [2019-03-19 18:40] Iwonka u mnie tez była zimnica danusia2458 [2019-03-19 18:28] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |