|
Rok w ogrodzie![]() Witam przed północą. Dziś słońce i chmury na zmianę i wciąż bardzo chłodno. Przeleciał deszcz w ciągu dnia i chyba nawet teraz pada. Przed nami jeszcze silny wiatr... właśnie zaczyna wiać coraz mocniej. Ale w niedzielę ma być ciepło. Miłych snów i spokojnej nocy oraz udanej soboty. [2019-03-15 23:57] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: sabina [2019-03-22 08:26] Witam Iwonko i zycze milego dnia bednarekzk@arcor.de [2019-03-19 09:48] Witaj Iwonko! U mnie dopiero dzisiaj ,po kilku dniach deszczowych ,zaświeciło słońce .Chociaż temperatura niska ,ale słoneczko nastraja optymistycznie .Miłego dnia . bea [2019-03-19 09:24] Milej niedzieli Iwonko bednarekzk@arcor.de [2019-03-17 14:57] Witam w południe, jest sobota gdyby nie ten wiatr, to byłoby nawet znośnie. Po południu jadę do Zabrza na urodziny syna. Pozdrawiam i pięknej soboty życzę Krystyna [2019-03-16 12:11] Witaj Iwonko! U mnie tez wstretna pogoda pada i pada kiedy ta pogoda sie zmieni? Milej soboty Tobie zycze i pozdrawiam serdecznie bednarekzk@arcor.de [2019-03-16 09:36] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |