|
Rok w ogrodzie![]() Nie mam zdjęć z ogródka więc witam kwiatuszkiem domowym. Dostałam na Dzień Kobiet. Wiosna u mnie w ogródku jeszcze mało widoczna. Krokusy, które wcześniej zakwitły, dostały w łeb ostatnim śniegiem, który sypnął niespodziewanie. Pozostałe w pączkach czekają na słońce i cieplejsze dni. Nie ukrywam, że i ja czekam na ciepełko, bo ostatnio bywa bardzo chłodno. O wiatrach, jakie wiały, już nie wspomnę. Pozdrowienia zasyłam i życzę miłego przebudzenia i przyjemnego rozpoczęcia dnia. [2019-03-15 02:15] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: sabina [2019-03-22 08:26] Witaj Iwonko już wszyscy czekamy na słonko i ciepło danusia2458 [2019-03-15 19:41] witaj Iwonko ja juz teraz jestem spragniona wiosny i ciepełka, ale chyba na to nie zanosi się w najbliższych dniach filipek [2019-03-15 14:46] Witaj Iwonko, u mnie pochmurno i trochę wieje, ale jeszcze nie pada. Przede mną sobota i niedziela imprezowa, w poniedziałek jeżeli będzie padało to ... cały dzień odpoczywam Miłego dnia Iwonko Krystyna [2019-03-15 12:09] Witaj Iwonko! U mnie zimno ,deszczowo prawie cały tydzień ,i na poprawę nie ma szans .Czekam na ocieplenie ,ale ono chyba nadejdzie dopiero w połowie kwietnia . bea [2019-03-15 09:56] Witaj Iwonko! u mnie pad i pada w ogrodku popracowac nie mozna! sporo kwitnie u mnie ale nie moge wgrac zdjec wiec czekam do jutra na nowego laptopa. Pozdrawiam Ciebie serdecznie i milego dnia zycze bednarekzk@arcor.de [2019-03-15 09:52] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |