|
Rok w ogrodzie![]() Pogoda się poprawia. Jeszcze we wtorek było bardzo wietrznie, słońce ciągle przysłaniały chmury, zdarzyła się krótka ulewa ale od wczoraj mamy coraz więcej słońca. Żeby tylko temperatura była wyższa to byłoby bardzo przyjemnie. Jestem już spakowana do wyjazdu. Czekam na męża. Jak tylko wróci z myjni, ruszamy w drogę. Pozdrawiam Was i życzę miłego dnia. [2019-03-07 10:27] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: sabina [2019-03-22 08:26] bratki juz posadziłam. Kupiłąm kilka sztuk filipek [2019-03-15 14:46] Milej niedzieli Iwonko bednarekzk@arcor.de [2019-03-10 08:38] Witaj Iwonko. U nas znów straszna wichura i dalej ma wiać miecia [2019-03-08 20:57] Pozdrawiam ,Iwonko, miłych wrażeń z podróży bea [2019-03-07 12:21] Pozdrawiam, szerokiej i bezpiecznej drogi życzę 😘 Krystyna [2019-03-07 11:04] Szerokiej drogi Iwonko, przyjemnych chwil i wspanialej pogody bednarekzk@arcor.de [2019-03-07 10:46] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |