|
Rok w ogrodzie![]() w markecie kupiłam miniaturowe bratki. Przesadzę je do koszyka po powrocie z weekendu. [2019-03-07 10:17] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: teraz tylko uśmieszki powstawiam ale to uzupełnię. sabina [2019-03-22 08:19] witaj Iwonko. Dawno u Ciebie nie byłam za co przepraszam, postaram się to nadrobić. sabina [2019-03-22 08:18] sliczne , ja bardzo lubie te miniaturki filipek [2019-03-15 14:47] bardzo lubię te maleństwa danusia2458 [2019-03-07 18:23] widziałam bratki w kwiaciarni ,ale jeszcze nie kupuję bea [2019-03-07 12:20] Iwnko, już na weekend wyjeżdżasz? Krystyna [2019-03-07 11:02] sliczne bednarekzk@arcor.de [2019-03-07 10:45] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |