|
Rok w ogrodzie![]() Witajcie! Przedwczoraj dopadła mnie prawdopodobnie rwa kulszowa więc wczoraj byłam u pani doktor, mam leki i mam też nadzieję, że do poniedziałku przejdzie. Oczywiście musi mi zdrowie szwankować przed wyjazdem. A wyjazd zaplanowany w góry! Jeden z białlych ciemierników zakwitł, pozostałe w pączkach. [2022-02-12 11:42] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko.to przed Tobą podróż i wypoczynek...U nas już po feriach ,ale Skarby mają naukę zdalną .Masakra .Aż się boję jak one pozdają egzaminy ... bea [2022-02-15 08:56] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |