|
Rok w ogrodzie![]() Witam poniedziałkowym wieczorem. Dzisiaj był słoneczny dzionek, 15 stopni na termometrze, chwilami wiał chłodny wiatr. Niestety, nie mogę sobie jeszcze pozwolić na robótki ogrodowe... zdrowie ważniejsze. Pozdrawiam, miłego wieczoru życzę. Ciemiernik wreszcie w kwiatach :) [2019-03-04 20:02] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: sabina [2019-03-22 08:25] Dzien dobry Iwonko! Milego dnia Tobie zycze i pozdrawiam serdecznie bednarekzk@arcor.de [2019-03-07 10:05] Witaj Iwonko śliczna kępa danusia2458 [2019-03-06 19:06] Witam Iwonko i milego dnia zycze bednarekzk@arcor.de [2019-03-06 12:33] ślicznie kwitnie ciemernik filipek [2019-03-05 09:25] witaj Iwonka ja mam teraz czas, ale pogoda nie pozwala na prace ogrodowe. Albo deszcz albo wiatr i zimno na dworze filipek [2019-03-05 09:25] Witaj Iwonko! Piekny ciemiernik u mnie pada wiec przymusowo ogrod w odstawce milego dnia zycze i zdrowka bednarekzk@arcor.de [2019-03-05 08:48] U mnie od wczoraj wieje ,wieczorem prądu nie było kilka godzin . Witaj Iwonko! Zdrowe ma kwiatki ,moje ucierpiały pod śniegiem . bea [2019-03-05 08:47] Pięknie rozkwitł ciemiernik Krystyna [2019-03-04 21:16] Witaj Iwonko, ja też jeszcze się oszczędzam, zdrowie ważniejsze, a do tego czekają mnie wyjazdy w tym tygodniu, więc muszę być w formie. Miłego wieczoru i zdrówka życzę Krystyna [2019-03-04 21:14] witam wieczorkiem!!! U nas też wiało , siano mam w całym ogrodzie bo nosiłam takie wielkie sterty Lawinia [2019-03-04 20:14] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |