|
Rok w ogrodzieKomentarze do zdjęcia: [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/wink.gif[/img] [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/wink.gif[/img] sabina [2019-03-22 08:25] wirtualnie bardzo chętnie się poczęstuję [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] bea [2019-03-04 10:07] witaj Iwonko chętnie zjadłabym cos slodkiego, ale zrezygnowałam calkowicie ze slodyczy. Zobaczymy jak dlugo wytrzymam filipek [2019-03-03 19:49] witaj Iwonko chętnie zjadłabym cos slodkiego, ale zrezygnowałam calkowicie ze slodyczy. Zobaczymy jak dlugo wytrzymam filipek [2019-03-03 19:49] Witaj Iwonko! Wyglądają smakowicie i chętnie się poczęstuję wirtualnie[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] W tym roku ograniczam słodycze bo przez dwumiesięczne siedzenie w domu przybyło mi ponad 3 kg i będę miała kłopoty z pozbyciem się tej nadwagi. POzdrawiam cieplutko,życzę miłego popołudnia[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] halinabylina [2019-03-03 12:41] Witaj Iwonko, ja dzisiaj kupiłam i się objadam [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/biglol.gif[/img] Pozdrawiam i zdrówka życzę [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] Krystyna [2019-03-02 23:31] miłego Iwonko ja dzisiaj oponkę jeszcze jadłam bo mamuśka zrobiła[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] danusia2458 [2019-03-01 19:43] Witaj Iwonko! Chetnie sie poczestuje az mi slinka leci[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/biglol.gif[/img] bednarekzk@arcor.de [2019-03-01 15:48] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |