Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z regulaminem oraz informacją o cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

 

Login:
Hasło:
lub załóż konto


Ogrodnicy
  Ostatnio zarejestrowani
  Najaktywniejsi
  Wszyscy

Galerie
  Ostatnio założone
  Największe
  Nowe zdjęcia
  Nowe komentarze

Katalog roślin
  Krzewy i drzewa iglaste
  Drzewa liściaste ozdobne
  Drzewa liściaste owocowe
  Krzewy liściaste ozdobne
  Krzewy liściaste owocowe
  Pnącza
  Byliny
  Rośliny dwuletnie
  Rośliny jednoroczne
  Rośliny wrzosowate
  Rośliny cebulowe i bulwiaste
  Rośliny skalne
  Turzyce i trawy ozdobne
  Rośliny wodne
  Róże
  Zioła
  Rośliny w domu

  Uprawa i pielęgnacja roślin
  Co w trawie piszczy
  Architektura ogrodowa


Polecamy te strony:

AleDobre.pl
Akademia Tortu
Moje Wypieki

Rok w ogrodzie



powiększ zdjęcie


Witam w nowym miesiącu.
W tym tygodniu pogoda była w kratkę. Jak jeden dzień ze słońcem, to drugi pochmurny. I tak na zmianę. Wczoraj słonko świeciło, aż miło! Tylko niepotrzebnie wiał mocny wiatr.
Ale gdyby nie to, że kuruję się w domu, to poszłabym cos porobić do ogródka.
Sąsiadka pracowała, a mnie chciało pokręcić…
Dziś bez słoneczka, to mnie do ogródka nie ciągnie więc uskuteczniam prace domowe.
Zdjęcie wczorajsze. Samoloty zrobiły planszę do gry w kółko i krzyżyk ;)
Gramy?




[2019-03-01 12:05]

Autor galerii: ivonetka



[2019-03-07]
Komentarze: 5

[2019-03-07]
Komentarze: 5

[2019-03-07]
Komentarze: 5

[2019-03-04]
Komentarze: 11

[2019-03-01]
Komentarze: 8

[2019-03-01]
Komentarze: 6

[2019-02-28]
Komentarze: 6

[2019-02-21]
Komentarze: 10

[2019-02-21]
Komentarze: 5

[2019-02-19]
Komentarze: 8


Komentarze do zdjęcia:


[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/up.gif[/img] [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img]
sabina [2019-03-22 08:24]



U mnie tylko czasami takie linie na niebie .U mnie od wczoraj deszczowo ,wczoraj wiał
wiatr dodatkowo .
bea [2019-03-04 10:06]



ja miałam dziś mokrą niedzielę i nie miałam specjalnie co z soba zrobić
filipek [2019-03-03 19:50]



[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/biglol.gif[/img] I co grałaś? U nas niebo jest posiekane takimi liniami na okrągło
ponieważ nad naszym osiedlem krzyżują się lotnicze tunele, jest też niedaleko
lotnisko. Jak wracam pod wieczór z działki to codziennie liczę ile samolotów
przelatuje nad nami..zwykle widzę w ciągu 15 min. około 10...
halinabylina [2019-03-03 12:36]



Witaj Iwonko u mnie dzisiaj tez było brzydko i tak jak Ciebie nie kusiło do
ogródka i na szczęście bo jutro do roboty[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img]
danusia2458 [2019-03-01 19:42]



sliczne zdjecie[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] u mnie pogoda sie zmienila, mialam sliczne sloneczko chyba przez tydzien a teraz znowu pada i ma tak byc przez nalblizszy tydzien? Milego popoludnia Tobie zycze[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img]
bednarekzk@arcor.de [2019-03-01 15:50]



Zaloguj się, aby dodać komentarz:
Login: hasło:







STRONA GŁÓWNA    |    GALERIE    |    OGRODNICY    |    FORUM    |    KATALOG ROŚLIN    |    PIELĘGNACJA OGRODU    |    KONTAKT