|
Rok w ogrodzie![]() Witam w nowym miesiącu. W tym tygodniu pogoda była w kratkę. Jak jeden dzień ze słońcem, to drugi pochmurny. I tak na zmianę. Wczoraj słonko świeciło, aż miło! Tylko niepotrzebnie wiał mocny wiatr. Ale gdyby nie to, że kuruję się w domu, to poszłabym cos porobić do ogródka. Sąsiadka pracowała, a mnie chciało pokręcić… Dziś bez słoneczka, to mnie do ogródka nie ciągnie więc uskuteczniam prace domowe. Zdjęcie wczorajsze. Samoloty zrobiły planszę do gry w kółko i krzyżyk ;) Gramy? [2019-03-01 12:05] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/up.gif[/img] [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] sabina [2019-03-22 08:24] U mnie tylko czasami takie linie na niebie .U mnie od wczoraj deszczowo ,wczoraj wiał wiatr dodatkowo . bea [2019-03-04 10:06] ja miałam dziś mokrą niedzielę i nie miałam specjalnie co z soba zrobić filipek [2019-03-03 19:50] [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/biglol.gif[/img] I co grałaś? U nas niebo jest posiekane takimi liniami na okrągło ponieważ nad naszym osiedlem krzyżują się lotnicze tunele, jest też niedaleko lotnisko. Jak wracam pod wieczór z działki to codziennie liczę ile samolotów przelatuje nad nami..zwykle widzę w ciągu 15 min. około 10... halinabylina [2019-03-03 12:36] Witaj Iwonko u mnie dzisiaj tez było brzydko i tak jak Ciebie nie kusiło do ogródka i na szczęście bo jutro do roboty[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] danusia2458 [2019-03-01 19:42] sliczne zdjecie[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] u mnie pogoda sie zmienila, mialam sliczne sloneczko chyba przez tydzien a teraz znowu pada i ma tak byc przez nalblizszy tydzien? Milego popoludnia Tobie zycze[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] bednarekzk@arcor.de [2019-03-01 15:50] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |