|
Rok w ogrodzie![]() ...jeden się posila, następne grzecznie czekają w kolejce. Przede mną wyjazdowy weekend... oby pogoda dopisała, bo inaczej nici z zimowych atrakcji i ze spacerów w górach. Może uda mi się zajrzeć tu jutro do południa, ale jeśli nie, to już dzisiaj życzę Wam przyjemnego piątku i udanego weekendu z dobrą pogodą. [2019-02-21 23:05] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: sabina [2019-03-22 08:24] Witaj Iwonko mam nadzieje że pogoda dopisała danusia2458 [2019-02-24 19:10] Milej niedzieli Iwonko bednarekzk@arcor.de [2019-02-24 11:29] Witaj Iwonko, wiem że już masz weekend, pogoda też dopisuje. Udanego pobytu i super zimowej zabawy Krystyna [2019-02-22 22:41] witaj Iwonko! Był bardzo miły! W pracy zleciało , potem do synka , młoda zrobiła super ciasto a potem informacja że kolejna moja dziewczyna ( słuzbowa) bedzie mamą. Musi lezakowac ale tak już chyba to pokolenia ma Lawinia [2019-02-22 20:13] witaj Iwonko.Czytam, że wyjechałaś???? w takim razie dobrej zabawy i odpoczynku życzę. sabina [2019-02-22 17:53] Dziękuję Wam. Zostawiam słoneczne pozdrowienia, bo u mnie dzisiaj słonecznie, chociaż rano było po deszczu i nic nie wskazywało na to, że będzie ładny dzień. [IMG]http://s18.rimg.info/882ae12874e30e08210b549de38ca3e7.gif[/IMG] ivonetka [2019-02-22 12:28] Pogoda chyba dopisze ,bo ma być mroźno .Udanej zabawy i wypoczynku bea [2019-02-22 10:21] Zycze Tobie wymarzonej pogody, bawcie sie dobrze bednarekzk@arcor.de [2019-02-22 09:55] witaj Iwonka przyjemności na weekend życzę, ładnej zimowej pogody filipek [2019-02-22 09:29] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |