|
Rok w ogrodzie![]() Witam w czwartek. Pogoda się trochę zmieniła od środy, słoneczne dni już się skończyły. No i temperatura też spadła. Dzisiaj 10 stopni i chwilami wiał wiatr. Popołudnie z deszczem. Czego nie zjadły sikorki, zjadają wróble :) [2019-02-21 22:58] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: sabina [2019-03-22 08:24] Krystyna [2019-02-22 22:41] Witaj Iwonko! U mnie tez zimno -6.Wczoraj deszcz padał cały dzień ,a w nocy śnieg i teraz mam białą zimę ze ślizgawkami .Miałam jechać do miasta ale się nie odważyłam bea [2019-02-22 10:20] Witaj Iwonko! U mnie tez sie ochlodzilo bednarekzk@arcor.de [2019-02-22 09:54] glodomory wiecznie nienażarte filipek [2019-02-22 09:30] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |