|
Rok w ogrodzie![]() Witam w nowym tygodniu. Pogoda okropna - wieje, leje...na termometrze 4 stopnie. Miły gest, dobre słowo tak mało kosztuje a wielu ludziom serce raduje. Udanego poniedziałku! [2022-02-07 07:02] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Iwonko przyjmij spóźnione życzenia urodzinowe szczere z serca płynące.zdrowia przede wszystkim filipek [2022-02-09 09:36] Iwonko ,nie wiedziałam ,ze masz urodziny .Zatem teraz życzę Tobie wszystkiego dobrego ,spełnienia marzeń, realizacji planów . Niech zdrowie dopisuje a radość w sercu gości. bea [2022-02-08 12:28] Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! elakowal49 [2022-02-07 17:37] Witam Iwonko u mnie od rana sloneczko swieci ide popatrzec co w ogrodzie slychac a Ciebie pozdrawiam serdecznie i milego dnia zycze a kwiatki dla Ciebie znajdziesz na mojej stronce bednarekzk@arcor.de [2022-02-07 11:40] Witaj Iwonko. Czuję zapach Twojego hiacynta . Miłego dnia .U mnie pochmurno i mokro ,ale spokojnie ,bez wiatru . bea [2022-02-07 08:56] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |