|
Rok w ogrodzie![]() Dobry wieczór, pozazdrościłam tym, które już zajęły się pracami w ogródku więc i ja dzisiaj rozpoczęłam sezon... Miałam jedynie przyciąć hortensje, a że mam ich nie dużo, to szybciutko poszło. I na przycinaniu się nie skończyło. Wyjątkowo dziś czas miałam nieograniczony, zatem przepadłam na parę godzin :) Hortensje przycięte, niektóre trawy także, co nieco na rabatkach zagrabione, obejście koło domu wysprzątane. A jaka satysfakcja! tego mi trzeba było :) Życzę przyjemnego wieczoru. [2019-02-19 18:36] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: sabina [2019-03-22 08:24] o, tak! cMasz rację Aniu. wiosenne porządki dają większą satysfakcję. ivonetka [2019-02-22 12:25] ja juz też zaczęłam sezon ogrodowy. Juz samo grabienie i zamiatanie daja satysfakcję. Nie to co jesienią filipek [2019-02-22 09:31] No to poszalałaś!U nas dziś zimno i prace wstrzymane.Poczekam aż się ociepli.Miłego dnia. elakowal49 [2019-02-21 13:30] Hej Iwonko ja poczekam na wiosnę u mnie-w sumie innego wyjścia nie mam danusia2458 [2019-02-20 18:25] Witaj Iwonko, ja też wczoraj trochę popracowałam, krecik się pojawił więc trochę z nim walczę kamelia [2019-02-20 08:53] Witaj Iwonko! Ja jeszcze nic nie cięłam ,zimno u mnie nocami . Może dzisiaj tylko wytnę gałęzie połamane na krzewach przez ciężki śnieg .Trawki zetnę dopiero ,kiedy będę pewna ,że przymrozków nie będzie ,i że ruszyły . bea [2019-02-20 08:46] Ale z Ciebie pracus Iwonko, ja cos nie moge wejsc na wysokie obroty milego wieczoru zycze bednarekzk@arcor.de [2019-02-19 18:47] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |