|
Rok w ogrodzie![]() Witam Was pięknie wtorkowym przedpołudniem. Mam kolejny, można rzec, wiosenny dzień. 10 stopni, słoneczko świeci, niebo błękitne. [2019-02-19 11:41] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: sabina [2019-03-22 08:23] jak podbiał to i wiosna u drzwi filipek [2019-02-22 09:32] u mnie wczoraj wiało ,zaczęłam zamiatać podwórko ,ale zaczął padać deszcz i nie skończyłam .Dzisiaj chyba tez raczej nie skończę ,bo mam sporo do zamiatania ,a kręgosłup mnie boli . bea [2019-02-20 08:43] życzę miłego wieczoru i przyjemnego dnia jutro. Pozdrawiam serdecznie. sabina [2019-02-19 22:15] ale muszę Ci podziękować za to na fotce, żałuję, że wcześniej nie zajrzałam , widoczek by mi nieco rozjaśnił tę ponurość. sabina [2019-02-19 22:14] jak widać, nie każdy mógł się cieszyć słoneczkiem, szkoda. sabina [2019-02-19 22:12] niestety nie mogę powiedzieć tego co Ty, dzień był ponury, chociaż temperatura na plusie. sabina [2019-02-19 22:12] witaj Iwonko wieczorkiem. sabina [2019-02-19 22:11] Witaj Iwonko słonko i temperaturę na plusie też mam i do tego jeszcze masę sniegu danusia2458 [2019-02-19 18:01] Witaj Iwonko! Ja mam tez sliczna sloneczna pogode w dzien jest nawet +16-17 stopni moze tak zostac milego wieczoru Tobie zycze bednarekzk@arcor.de [2019-02-19 17:23] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |