|
Rok w ogrodzie![]() Powstanie ośrodka w Sadowej Górze miało związek ze znalezieniem w tym miejscu kości notozaura – żyjącego w okresie triasu - drapieżnego prajaszczura wodno-lądowego. Serdecznie pozdrawiam i życzę udanego, słonecznego dnia. [2019-02-18 10:34] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: sabina [2019-03-22 08:23] miłego wieczorku a jutro słoneczka na niebie filipek [2019-02-18 19:23] słoneczko mam ale mrozi nocami i śnieg nie ginie danusia2458 [2019-02-18 19:22] Super miejsce! Milego dnia Iwonko bednarekzk@arcor.de [2019-02-18 11:43] Witaj Iwonko! U mnie bez słońca i jakiś chłód czułam .Może popołudniu będzie cieplej .Pozdrawiam Iwonko. bea [2019-02-18 11:14] Jest gdzie spacerować również pięknego dnia Iwonko kamelia [2019-02-18 11:04] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |