|
Rok w ogrodzie![]() Witam w nowym tygodniu! W sobotę można było poczuć przedwiośnie. Dzień był słoneczny, z temperaturą 11 stopni, chociaż nad ranem był przymrozek. Zrobiłam rekonesans w ogródku i zauważyłam kwiatki ciemierników... może doczekam, że się rozwiną. Do tej pory tak bywało, że zostały przygniecione śniegiem i pod nim zginęły. Albo silny mróz je zmroził i nigdy nie były w pełni rozwinięte. [2019-02-18 10:25] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] sabina [2019-03-22 08:23] Witaj Iwonko u mnie jeszcze wszystko pod śniegiem co nieco wychodzi przy samych ścianach. danusia2458 [2019-02-18 19:19] witaj Iwonko moje juz kwitną, inne szykują się . Bęa cieszyc oczy dość dlugo filipek [2019-02-18 19:19] Witaj Iwonko u mnie tez zakwitly[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] bednarekzk@arcor.de [2019-02-18 11:37] Z ciemiernikami u mnie podobnie .Zawsze po zimie zgniłe pączki i kwiatki znajduję .Ładnie kwitną tylko te białe ,co później rozwijają kwiatki . bea [2019-02-18 11:11] Witaj Iwonko, w tym roku na pewno będzie inaczej[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] kamelia [2019-02-18 11:02] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |