|
Rok w ogrodzie![]() Witam w piątek! Dzisiaj mam dzień domowy. Muszę wypucować domek na cacy, coś ugotować, wyprasować, bo jutro nie będę miała czasu na te zajęcia. Jutro pójdziemy na imprezę urodzinową do córki. Miłego i pogodnego dnia życzę. [2019-02-15 11:30] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko w nowym tygodniu[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] bea [2019-02-18 09:58] witaj Iwonko miłej imprezy Ci życzę. ja pucowałam cały dzień, pranie x3 zrobiłąm Wszystko suche czeka na prasowanie filipek [2019-02-16 17:40] Witaj Iwonko. Pozdrawiam , dobrego dnia i miłej imprezy życzę. sabina [2019-02-16 13:11] Witaj Iwonko, ja jutro żadnej imprezy nie mam, więc maluję i za chwilę idę na działkę, szkoda takiego pięknego dnia na siedzenie w domu, zwłaszcza że wiosna tuż, tuż. Pozdrawiam i miłego dnia życzę [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] Krystyna [2019-02-15 12:23] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |