|
Rok w ogrodzie![]() Dzień dobry! Witam we wtorek. Życzę Wam żeby luty był dla każdego szczęśliwy, wesoły, udany, pogodny i zdrowy. Wichury minęły. U nas, na szczęście, nie było tak silnych podmuchów jak w innych regionach Polski. Dzień pochmurny, temperatura nieco powyżej zera. [2022-02-01 11:13] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Chorobsko mnie dopadło,powoli zaczynam egzystować.niemoc jest okropna Dobrego dnia Iwonko filipek [2022-02-09 09:38] W lutym mam co robić .W pokoju stół skończony ,odnowiony ,a teraz szafki w kuchni mam zamiar malować . bea [2022-02-05 11:26] U nas wiało ,drzewo wyrwało z korzeniami przy drodze .Teraz już spokojnie ,śnieg stopniał ,ale pochmurno i szaro. bea [2022-02-05 11:25] I nadal jestesmy zdrowi!!!Choć M zawiózł autko do mechanika a on wyszedł do niego i mówi, że ma covida.... Lawinia [2022-02-01 21:45] witaj Iwonko! U nas wiało niexle!! Ale już wczoraj sobie pochodiłam spokojnie po ogrodzie. Lawinia [2022-02-01 21:43] Witam Iwonko u mnie pochmurno, deszcz pada, pogoda dolujaca. Milego dnia zycze. bednarekzk@arcor.de [2022-02-01 12:57] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |