|
Rok w ogrodzie![]() Dzień dobry we wtorek! U mnie trochę się zabieliło. Temperatura nieco powyżej zera i pochmurne niebo. Siedzę u fryzjera więc pozaglądam do Was póki mam taką możliwość. Miłego dnia [2019-02-12 11:29] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] sabina [2019-03-22 08:22] witaj Iwonko. Pozdrowienia i życzenia przyjemnego dnia zostawiam ![]() sabina [2019-02-14 11:30] Hej Iwonko u mnie sypie do południa zaliczyłam odśnieżanie. danusia2458 [2019-02-12 18:35] Witaj Iwonko! i ja powinnam wybrać się do fryzjera ,ale jeszcze poczekam ,na razie czapkę noszę[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/biglol.gif[/img] bea [2019-02-12 12:58] Witaj Iwonko, u mnie też się zabieliło [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] a do fryzjera planowałam wybrać się jutro. Długich nie zapuszczę, za dużo czasu pochłania suszenie [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/biglol.gif[/img] w domu to jeszcze, gorzej w hotelu [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/wink.gif[/img] Krystyna [2019-02-12 12:30] witaj Iwonko!oj i ja powinnam umówić fryzjera bo odrost woła zlituj się Lawinia [2019-02-12 12:28] Witam Iwonko powtornie, ja znowu probuje miec dluzsze wlosy ale czy dojde do odpowiedniej dlugosci? Milego dnia zycze[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] bednarekzk@arcor.de [2019-02-12 11:45] Witaj Iwonko, fryzurki jaką sobie wymarzyłaś[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] ja idę po południu, chciałam troszkę dłuższe włosy mieć ale tak mnie denerwują, że chyba znów skrócę[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] kamelia [2019-02-12 11:42] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |