Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z regulaminem oraz informacją o cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

 

Login:
Hasło:
lub załóż konto


Ogrodnicy
  Ostatnio zarejestrowani
  Najaktywniejsi
  Wszyscy

Galerie
  Ostatnio założone
  Największe
  Nowe zdjęcia
  Nowe komentarze

Katalog roślin
  Krzewy i drzewa iglaste
  Drzewa liściaste ozdobne
  Drzewa liściaste owocowe
  Krzewy liściaste ozdobne
  Krzewy liściaste owocowe
  Pnącza
  Byliny
  Rośliny dwuletnie
  Rośliny jednoroczne
  Rośliny wrzosowate
  Rośliny cebulowe i bulwiaste
  Rośliny skalne
  Turzyce i trawy ozdobne
  Rośliny wodne
  Róże
  Zioła
  Rośliny w domu

  Uprawa i pielęgnacja roślin
  Co w trawie piszczy
  Architektura ogrodowa


Polecamy te strony:

AleDobre.pl
Akademia Tortu
Moje Wypieki

Rok w ogrodzie



powiększ zdjęcie


Dzień dobry we wtorek!
U mnie trochę się zabieliło.
Temperatura nieco powyżej zera i pochmurne niebo.
Siedzę u fryzjera więc pozaglądam do Was póki mam taką możliwość.
Miłego dnia



[2019-02-12 11:29]

Autor galerii: ivonetka



[2019-02-18]
Komentarze: 6

[2019-02-18]
Komentarze: 4

[2019-02-18]
Komentarze: 6

[2019-02-15]
Komentarze: 4

[2019-02-14]
Komentarze: 3

[2019-02-12]
Komentarze: 8

[2019-02-11]
Komentarze: 4

[2019-02-04]
Komentarze: 6

[2019-01-28]
Komentarze: 7

[2019-01-22]
Komentarze: 6


Komentarze do zdjęcia:


[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img]
sabina [2019-03-22 08:22]



witaj Iwonko. Pozdrowienia i życzenia przyjemnego dnia zostawiam


sabina [2019-02-14 11:30]



Hej Iwonko u mnie sypie do południa zaliczyłam odśnieżanie.
danusia2458 [2019-02-12 18:35]



Witaj Iwonko! i ja powinnam wybrać się do fryzjera ,ale jeszcze poczekam ,na razie
czapkę noszę[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/biglol.gif[/img]
bea [2019-02-12 12:58]



Witaj Iwonko, u mnie też się zabieliło [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] a do fryzjera planowałam wybrać się jutro.
Długich nie zapuszczę, za dużo czasu pochłania suszenie [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/biglol.gif[/img] w domu to jeszcze,
gorzej w hotelu [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/wink.gif[/img]
Krystyna [2019-02-12 12:30]



witaj Iwonko!oj i ja powinnam umówić fryzjera bo odrost woła zlituj się
Lawinia [2019-02-12 12:28]



Witam Iwonko powtornie, ja znowu probuje miec dluzsze wlosy ale czy dojde do odpowiedniej dlugosci? Milego dnia zycze[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img]
bednarekzk@arcor.de [2019-02-12 11:45]



Witaj Iwonko, fryzurki jaką sobie wymarzyłaś[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] ja idę po południu, chciałam troszkę dłuższe włosy mieć ale tak mnie denerwują, że chyba znów skrócę[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img]
kamelia [2019-02-12 11:42]



Zaloguj się, aby dodać komentarz:
Login: hasło:







STRONA GŁÓWNA    |    GALERIE    |    OGRODNICY    |    FORUM    |    KATALOG ROŚLIN    |    PIELĘGNACJA OGRODU    |    KONTAKT