|
Rok w ogrodzie![]() Witam w nowym tygodniu. Śnieg tylko w niektórych miejscach ogródka jeszcze zalega. Przez kilka poprzednich dni trochę przyświecało słoneczko,tak więc pogoda była nie najgorsza. Dzisiaj słonko pokazało się na chwilę i zniknęło. Dzień był pochmurny, z przelotnym deszczem. Na pocieszenie mam namiastkę wiosny na parapecie. Pozdrawiam serdecznie i życzę miłych, pogodnych nadchodzących dni. [2019-02-11 23:53] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: sabina [2019-03-22 08:22] Witaj Iwonko! U mnie jeszcze biało ,śniegu tyle nasypało ,że mimo temperatur dodatnich ,jeszcze sporo leży w ogrodzie i wokół.Tęsknię za wiosną ,ale jeszcze trochę na nią poczekam . bea [2019-02-12 10:52] Witaj Iwonko! Ja tez mam prymulki w korytarzu bo tam im najchlodniej i dlugo stoja milego dnia zycze bednarekzk@arcor.de [2019-02-12 10:51] witaj Iwonko też miałam taką wiosenkę, ale już zrobiłą sie brzydka. Wsadziłam doniczki do balkonowej skrzynki , poczekają w gazrazu na cieplejsze dni i może nie padną filipek [2019-02-12 10:23] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |