|
Rok w ogrodzie![]() Witam w poniedziałek. Znowu mam dostawę świeżego śniegu. A nasypało go dosyć sporo przez noc. Przez dwa dni w ubiegłym tygodniu świeciło słońce.Na weekend zapowiadano ocieplenie i rzeczywiście, w sobotę w powietrzu można było wyczuć przedwiośnie - termometr wskazywał 12 stopni. Niedziela była wiele chłodniejsza, pochmurna, mglista a od popołudnia deszczowa. W nocy deszcz zamienił się w śnieg i jak widać, jest jak jest. Zaliczyłam już odśnieżanie. Teraz 1 stopień na termometrze i bez opadów. Cieplutko pozdrawiam i życzę udanego tygodnia. [2019-02-04 11:08] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] sabina [2019-03-22 08:22] witaj Iwonko!u mnie śnieg w tym roku widziałam raz[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] ) Lawinia [2019-02-05 19:57] Witaj Iwonko no to u mnie tak samo tylko śniegu więcj lezy[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/biglol.gif[/img] danusia2458 [2019-02-05 10:10] witaj Iwonka u mnie zero i szarości za oknem. Ja na ocieplenie nie liczę, Tutaj na plnocy wiecznie zimno filipek [2019-02-04 16:05] Witaj Iwonko! U mnie podobna pogoda przez ostatnie dni ,raz deszcz raz śnieg .Dzisiaj w nocy napadało tak dużo ,że jeszcze tyle go nie miałam tej zimy . bea [2019-02-04 15:13] Witaj Iwonko u mnie po sniegu! Slicznie u Ciebie[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] milego popoludnia zycze[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] bednarekzk@arcor.de [2019-02-04 13:51] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |