|
Rok w ogrodzie![]() Nowy tydzień, nowa dostawa śniegu. Witam w poniedziałek. Ostre mrozy ustąpiły, wczoraj nawet było 5 stopni na plusie. A dziś, jak już wspomniałam, sypie. 2 stopnie powyżej zera, pochmurno. Cieplutkie pozdrowienia zasyłam i życzę miłego dnia. [2019-01-28 11:06] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: sabina [2019-03-22 08:22] Witaj Iwonko! U mnie w nocy padał śnieg ,a w dzień ok 0 stopni . bea [2019-01-29 18:14] Witaj Iwonko! Bywam w domu teraz do poniedziałku i rano wyjeżdżam Miłego popołudnia życzę Krystyna [2019-01-29 16:04] cześć Iwuś u mnie też biało i na minusie... cały czas asiok [2019-01-29 08:12] Witaj Iwonko u nas dzisiaj tez na plusie i rano padał śnieg. danusia2458 [2019-01-28 18:32] Witaj Iwonko! U mnie od rana pada deszcz +3 Milego dnia zycze bednarekzk@arcor.de [2019-01-28 11:44] Witaj Iwonko! U mnie też sypie śnieg, ale ma +1 nigdzie nie wychodzę, chociaż miałam inny plan. Pranie zrobione, teraz kawka i coś pooglądam. Miłego dnia życzę Krystyna [2019-01-28 11:26] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |