|
Rok w ogrodzie![]() Teraz na termometrze 3,5 poniżej zera i słoneczko na zachodzie więc już niedługo zrobi się ciemno. Życzę przyjemnego popołudnia i wieczoru także. [2019-01-22 15:52] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] sabina [2019-03-22 08:22] cześć Iwuś [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] u mnie podobne widoki [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] asiok [2019-01-26 16:55] Tego dnia wracam z Warszawy do domu, piękne były widoki za oknem, drzewa bielusieńki ... Krystyna [2019-01-24 20:25] ładnie się wszystko skrzy w słonku przy takim mrozie[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] danusia2458 [2019-01-22 19:08] Witaj Iwonko! I u mnie sypnelo sniegiem teraz jest -2 i caly czas sypie juz w poludnie popracowalam odsniezajac chodnik a teraz sasiad mi odsniezyl wyglada super[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] bednarekzk@arcor.de [2019-01-22 18:47] witaj Iwonka u mnie teraz -3 ale nocą tempeatura spadnie.śniegu mam malutko roslinki brzydko wyglądają filipek [2019-01-22 18:34] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |