|
Rok w ogrodzie![]() To dzisiejsze poranne zdjęcie, kiedy był jeszcze spory mróz, minus 9 stopni. Dzień był słoneczny. [2019-01-22 15:50] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: sabina [2019-03-22 08:21] śliczne drzewa ,oszronione bea [2019-01-29 18:13] asiok [2019-01-26 16:56] to u mnie jeszcze 10 dorzuć danusia2458 [2019-01-22 19:07] u mnie bylo wczoraj rano -7 bednarekzk@arcor.de [2019-01-22 18:49] o matko jaki mróz. Ja chyba odzwycdzaiłam się od niskiej temperatury filipek [2019-01-22 18:34] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |