|
Rok w ogrodzie![]() Dzień dobry we wtorek! Witam kwiatuszkami od wnuków. Wczoraj był miły dzień, dzień szczególny, bo to Dzień babci :) Najpierw byłam na uroczystości w przedszkolu a po południu moi trzej wnukowie wraz z rodzicami zjechali do mnie i oczywiście, do dziadka również. [2019-01-22 15:46] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: sabina [2019-03-22 08:21] do mnie starsze wnuki dzwoniły, mają babcię podróżniczkę od najmłodszej prezencik dostałam wcześniej Krystyna [2019-01-24 20:23] Iwonko przepraszm Cie bardzo danusia2458 [2019-01-22 19:06] Witaj Zosiu my bylismy w niedziele u teściów a wczoraj u mamuśki danusia2458 [2019-01-22 19:05] u nas dopiero 26 Maja jest dzien babci bednarekzk@arcor.de [2019-01-22 18:50] sliczny bukiet. Ja jutro mam w przedszkolu imprezkę i muszę jechać. Jula stawia pierwsze kroczki . Bardzo ciesze się na spotkanie z dziećmifilipek [2019-01-22 18:36] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |