|
Rok w ogrodzie![]() Z gorącymi pozdrowieniami wpadłam, bo mroźno dzisiaj. 6 stopni poniżej zera, a w kilka poprzednich nocy minus 9. Witam w poniedziałek. Życzę miłego dnia. [2019-01-21 10:33] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: sabina [2019-03-22 08:21] u mnie mrozu dużego nie było . bea [2019-01-29 18:13] Witaj Iwonko u mnie też mrozi ale jak ma być zima to niech taka będzie z mrozem i słoneczkiem danusia2458 [2019-01-21 20:01] Miłego dnia i aby do wiosny! elakowal49 [2019-01-21 19:49] witaj Iwonko u mnie z biedą -2 takich widoków nie mam niestety filipek [2019-01-21 12:54] Witam Iwonko! U mnie dzisiaj rano bylo -7 zimno ale slonecznie i bez sniegu! Milego dnia zycze bednarekzk@arcor.de [2019-01-21 11:59] witaj Iwonko! OJ to macie mrozik!! U mnie rano było 0 , może w nocy na minusie Lawinia [2019-01-21 11:55] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |