|
Rok w ogrodzie![]() Witam wczorajszym zdjęciem, które zrobiłam w drodze, gdy szłam do wnuka. Zasyłam więc trochę błękitu nieba. Dzisiaj 3 stopnie na plusie, słoneczka nie ma, niebo w kolorze szarości. Miłego piątku życzę i udanego weekendu. [2019-01-18 12:22] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: sabina [2019-03-22 08:21] na drogach juz ciapa, byłam w mieście po parę drobiazgów, bo wybieram się do wnuków na kilka godzin filipek [2019-01-21 12:55] Witaj Iwonko u mnie popołudniu ładnie świeciło danusia2458 [2019-01-18 18:18] witaj Iwonko! U mnie blisko 0, ale słoneczko tez rano było. Kończę zaraz dyzur i frr do domku Lawinia [2019-01-18 15:44] U mnie teraz zaczelo swiecic sloneczko ale tylko +1 a bylo -3 zapowiadaja u mnie przymzozki do -8 i snieg pozyjemy zobaczymy? Milego dnia Iwonko bednarekzk@arcor.de [2019-01-18 13:06] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |