|
Rok w ogrodzie![]() Takich widoków już nie ma. Śnieg tylko na gruncie leży i topi się, bo dzisiaj 6 stopni powyżej zera. Witam w czwartek. Na niebie i słoneczko, i chmury. Trochę wietrznie ale ogólnie dosyć przyjemnie. Pozdrowienia zasyłam i życzę udanego dnia. [2019-01-17 11:30] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: sabina [2019-03-22 08:21] u mnie nadal pogoda w kratkę ,pada śnieg ,a nazajutrz temperatura dodatnia bea [2019-01-29 18:12] byłam, zobaczyłam nie wiem jak było u mnieKrystyna [2019-01-24 20:21] witaj Iwonko takiej zimy dawno nie widziałam u nas filipek [2019-01-18 09:22] Witaj Iwonko! Wczoraj u mnie deszcz padał ,dzisiaj śnieg znów pobielił świat ,na razie 0 ,ale ma temperatura obniżać się czyli będzie ślisko . bea [2019-01-18 09:05] Witaj Iwonko u mnie wody coraz więcej danusia2458 [2019-01-17 20:19] Witaj Iwonko a u mnie caly dzien deszcz milego wieczoru zycze bednarekzk@arcor.de [2019-01-17 19:38] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |