|
Rok w ogrodzie![]() "Najpiękniejszy dzień to ten, w którym ktoś o nas pamięta" Witam w sobotę. Pozdrawiam i życzę wszelkiego dobra na dzisiaj i kolejne dni. [2022-01-29 12:41] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Mądre stwierdzenie.[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/up.gif[/img] . bea [2022-02-05 11:23] witaj Iwonko! ładne motto dnia[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] ) Lawinia [2022-01-29 21:56] Witaj Iwonko[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] o tak, dobrze powiedziane, do mnie dzieci prawie codziennie dzwonia co mnie cieszy[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] sliczne prymulki[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] bednarekzk@arcor.de [2022-01-29 17:43] Miłego dnia na dziś filipek [2022-01-29 13:50] Dobrze powiedziane.witaj Iwonko Patrzyłam Dzisna prymulka w biedrze,ale już klapnięte były inie brałam tym razem filipek [2022-01-29 13:50] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |