|
Rok w ogrodzie![]() Wczoraj niemalże nas zasypało a dzisiaj znowu odwilż. Z nieba leci mżawka, 3 stopnie na plusie. [2019-01-16 10:13] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: sabina [2019-03-22 08:21] u mnie dzisiaj sypnęło śniegiem ,ale temperatura ok 0 bea [2019-01-29 18:11] ja mam mały minus, słonecznie. wystawiłam posciel na balkon. Chyba z nieba dziś nic nie spadnie filipek [2019-01-18 09:23] Witaj Iwonko! U mnie przedwczoraj śnieg ,wczoraj deszcz i dodatnia temperatura ,dzisiaj już prawie śniegu nie ma . bea [2019-01-17 10:24] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |