|
Rok w ogrodzie![]() Tak samo jak w zeszłym tygodniu witam się z Wami również w środę. Dzień dobry! Zima trwa. Dwa dni odwilży, śnieg się topił, potem znowu opady, lekki mróz i tak w kółko. ( zdjęcie z Internetu) [2019-01-16 10:13] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: sabina [2019-03-22 08:20] powodzenia na dziś filipek [2019-01-18 09:24] u mnie podobnie ,pogoda w kratkę codziennie inna bea [2019-01-17 10:23] Witaj Iwonko nawet mi nie mów już ręce odpadają od tego ciężkiego śniegu dobrze że dzieciaki mi pomagają bo mają ferie danusia2458 [2019-01-16 18:06] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |