|
Rok w ogrodzie![]() Pozdrowienia cieplutkie zasyłam i życzę przyjemnego popołudnia. [2019-01-09 14:11] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: sabina [2019-03-22 08:20] Witaj Iwonko, piękną masz zimę idę zobaczyć jak jest u mnie. Miłego dnia życzę Krystyna [2019-01-11 13:04] Witaj Iwonko, widzę, że i u Ciebie piękna zima pozdrawiam cieplutko kamelia [2019-01-11 11:19] dziękuję i wzajemnie asiok [2019-01-10 13:52] witaj Iwonko macie regularną jak widze zimę. Do pozazdroszczenia filipek [2019-01-10 09:21] Witaj Iwonko o poranku ,u mnie bez słońca ,ale dzięki białej pokrywie wokół nie tak ciemno ,jak jesienią . bea [2019-01-10 08:47] Miłego wieczoru i udanego czwartku miecia [2019-01-09 21:16] miłego wieczorku Iwonko danusia2458 [2019-01-09 19:25] dziekuje Iwonko i wzajemnie bednarekzk@arcor.de [2019-01-09 16:42] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |