|
Rok w ogrodzie![]() Witam w środę! Wczoraj nam śniegu dołożyło a dziś się topi, bo temperatura kilka kresek powyżej zera. [2019-01-09 14:06] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: sabina [2019-03-22 08:20] u mnie zimno... dzisiaj na minusie 11 za dnia asiok [2019-01-10 13:52] u nas teraz 0 przed chwilką padał śnieg, ale juz go nie widać wcale. Za to nasila się wiatr. Pozdrawiam cieplutko filipek [2019-01-10 09:22] Ależ ślicznie u Ciebie !!!Zimowo u Ciebie .U mnie śniegu o wiele mniej,ale codziennie trochę poprószy . bea [2019-01-10 08:46] Witaj Iwonko. Piękne masz widoczki. U nas śniegu brak za to deszcz pada codziennie co wcale mnie nie cieszy. miecia [2019-01-09 21:16] Witaj Iwonko u mnie dokłada i końca nie widać danusia2458 [2019-01-09 19:24] Witaj Iwonko! U mnie dzisiaj caly dzien swiecilo sloneczko i jest na plusie, moglo by i umnie troche sniegu napadac bednarekzk@arcor.de [2019-01-09 16:41] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |