|
Rok w ogrodzie![]() Będę się posiłkować zdjęciami z soboty bo innych nie mam. Milutkiego dnia życzę. [2019-01-07 10:27] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: sabina [2019-03-22 08:20] Witaj Iwonko! U mnie ,jak tymczasem temperatury nie są bardzo niskie -4 -5 w nocy .Śniegu trochę leży bea [2019-01-09 09:26] witaj Iwonko u mnie śnieżnej zimy nie ma. Aparatu nawet nie wyjmuję, bo nie mam czego fotografować filipek [2019-01-07 19:10] miłego wieczorku danusia2458 [2019-01-07 18:14] Pięknie, u mnie aż tyle śniegu nie ma ... Krystyna [2019-01-07 17:31] chetnie popatrze na prawdziwa zime bednarekzk@arcor.de [2019-01-07 11:37] mi pasuje asiok [2019-01-07 10:29] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |