|
Rok w ogrodzie![]() Dzień dobry w nowym tygodniu. Przymroziło dosyć ostro - teraz 5 stopni poniżej zera a rankiem było minus 12! Ale za to mam słoneczko :) [2019-01-07 10:18] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] sabina [2019-03-22 08:20] Sporo u ciebie śniegu ,u mnie pada tez ,ale temperatury w okolicach 0 i się topi ,albo zamarza .Bardzo u mnie dzisiaj ślisko. bea [2019-01-09 09:20] Witaj Iwonko u mnie słonka jak na lekarstwo ale już jest -10 danusia2458 [2019-01-07 18:14] Witaj Iwonko! Mroźno u Ciebie, u mnie koło południa było na plusie, jak było rano nie wiem, spałam [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/biglol.gif[/img] Krystyna [2019-01-07 17:30] Witaj Iwonko! Slicznie u Ciebie u mnie na plusie! na taka biala zime to chyba nie mam szans[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] milego dnia zycze[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] bednarekzk@arcor.de [2019-01-07 11:37] witaj Iwonko, pięknie u Ciebie, u mnie na plusie ostatnio ale nie narzekam bo odpada odśnieżanie, pod koniec m-ca jadę w góry to może śnieg zobaczę[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] kamelia [2019-01-07 11:07] cześć Iwuś [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] słoneczka nie mam ale i tak pięknie; mrozi[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] asiok [2019-01-07 10:22] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |