|
Rok w ogrodzie![]() Witam na zimowo :) U mnie w ostatnich latach zima zaczyna się w styczniu. Tak też jest tym razem. Wprawdzie w grudniu spadło trochę śniegu ale w większości była jesienna słota. A od piątku mamy śnieg. Pozdrawiam serdecznie i życzę przyjemnej niedzieli. [2019-01-06 11:32] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: co prawda ten uśmieszek nie bardzo tu pasuje ale trudno sabina [2019-03-22 08:20] sabina [2019-03-22 08:19] Witaj Iwonko! U mnie też zimowo ,ale śniegu mam mniej . bea [2019-01-07 09:27] Hej Iwonka u mnie też zimowo i to z większą ilością śniegu danusia2458 [2019-01-06 19:39] to mam lepiej... u mnie zima w grudniu się zaczęła cześć Iwuś asiok [2019-01-06 15:27] witaj Krysiu!U mnie jesiennie bardziej wietrznie i deszczowo. Lawinia [2019-01-06 13:10] A u mnie pada i pada, wolalabym snieg bylo by weselej milego dnia zycze bednarekzk@arcor.de [2019-01-06 11:59] Witaj Iwonko ! Sliczna zima u Ciebie ! bednarekzk@arcor.de [2019-01-06 11:58] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |