|
Rok w ogrodzie![]() Witam ostatniego grudnia. Wrócę do świąt, które przyfrunęły do nas na płatkach śniegu i minęły tak szybko, jak szybko stopił się śnieg. W pierwsze święto była zimowa sceneria, ale od drugiego świątecznego dnia mamy deszczową pogodę. To były dla nas piękne, wesołe dni spędzone wspólnie z rodziną. Niestety, końcówka roku już nie jest tak przyjemna. Rozchorowaliśmy się i ( wyrażając się dosłownie) mamy przesranego sylwestra( przepraszam za wyrażenie ale inaczej nie da się tego określić). Pozdrawiam serdecznie, życzę miłej nocy sylwestrowej. [2018-12-31 22:41] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: może już lepiej u Was?Witaj Iwonko bea [2019-01-02 11:25] zimy to jeszcze u siebie nie widziałam i nie ch tak zostanie filipek [2019-01-01 12:57] Iwonko zycze zdrowka! Dosiego Roku😘 bednarekzk@arcor.de [2019-01-01 03:16] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |