|
Rok w ogrodzie![]() Witam drogie koleżanki. Zima trochę zelżała, od kilku dni temperatura ciut powyżej zera, śniegu ubyło. Od poniedziałku siedzę w domu, bo mam katar, kaszel i gardło boli. Przy okazji tego siedzenia sprzątam, prasuję, gotuję i robię porządek w papierach(dokumentach). Przedwczoraj posadziłam cebulki tulipanów do doniczek, teraz pozostaje czekać... Dobrego dnia życzę, przyjemnego weekendu. Pozdrawiam. [2022-01-28 10:53] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko.Zdrowia życzę .Wyjechałam na kilka dni ,a teraz od poniedziałku zabiorę się za malowanie szafek w kuchni .Farba już kupiona . .Luty minie szybko.bea [2022-02-05 11:22] Witaj Iwonko będziemy czekały aż tulipanki zakwitną u Ciebie.moich na rabatce nie widać.oby nie zgniły. Zdrowiej jak najszybciej filipek [2022-01-28 15:13] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |