|
Rok w ogrodzie![]() Kłaniam się w niedzielę. U mnie gotowania ciąg dalszy. I tak już będzie aż do kolacji wigilijnej. W tym roku zasiądziemy przy stole tylko z synową, synem i jednym wnuczkiem. Ale w święta będziemy się gościć wszyscy. Życzę udanego dnia i przyjemnego pichcenia potraw. Pozdrawiam serdecznie. [2018-12-23 11:08] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: witaj Iwonko dzięki za fajną choineczkę filipek [2018-12-25 18:09] U nas będzie czwóreczka . Potem dojeźdżac będą dziewczyny synów.Radosnych, rodzinnych Świąt dla Twojej rodzinki! Lawinia [2018-12-23 21:28] Wesołych Świąt Iwonko danusia2458 [2018-12-23 18:48] Iwonko ja tez sporo zrobilam jestem zadowolona bednarekzk@arcor.de [2018-12-23 18:17] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |