|
Rok w ogrodzie![]() Teraz żyję już tylko świętami. A raczej całymi przygotowaniami. I niemalże na głowie staję, żeby zdążyć. Chyba nikt normalny nie gotuje po nocach… a u mnie właśnie pokrywki podskakują :) Pogoda się zmieniła na gorszą.. Jeszcze w czwartek leżało troszkę śniegu, a w piątek już znikał. Sobota była brzydka, z deszczem. Święta raczej nie będą w śnieżnej bieli. Miłych snów życzę i przyjemnego rozpoczęcia niedzieli. Przyjdę się przywitać. [2018-12-23 02:01] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Śnieg u mnie spadł w Wigilię ,w drugi dzień świąt stopniał,a dzisiaj wieje i pada od rana ,biało wszędzie bea [2019-01-02 11:24] u mnie wczoraj cały dzień padał deszcz i też już prawie po śniegu danusia2458 [2018-12-23 18:48] Powodzenia w przygotowaniach, odpocznij trochę Iwonko kamelia [2018-12-23 09:57] U nas na tym roku bez wielkiego gotowania.poleciłam mężowi wyjąć parę rzeczy z zamrażarki resztę dokupić święta Intel będą . Mam nadzieję, że powrotna podróż będzie bez kłopotów i dojadę jak mam zaplanowane. Jeszcze z 2 godzinki w hotelu i na 15 mam być na lotnisku. Pozdrawiam cieplutko filipek [2018-12-23 09:45] Witaj Iwonko! Ja zaraz ruszam do kuchni a Tobie zycze milego dnia bednarekzk@arcor.de [2018-12-23 09:39] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |