|
Rok w ogrodzie![]() Ten mały szkrab jest bardzo zajmujący, bo spodobało mu się chodzenie na nóżkach. A że sam jeszcze nie potrafi, to trzeba prowadzić za rączki. [2018-12-23 01:57] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: bea [2019-01-02 11:22] super wnuczek danusia2458 [2018-12-23 18:45] kochany maluszek pamiętam ten czas u wnuczków, Ola już od dawna chodzi ale też wszędzie jej pełno, taki fruwający motylek kamelia [2018-12-23 09:55] Nasxa Julka próbuje wstawac jest bardzo absorbujaca teraz.zobaczymy sie pewnie w styczniu na dzien dziadka i babci filipek [2018-12-23 09:41] jaki slodki! bednarekzk@arcor.de [2018-12-23 09:40] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |