|
Rok w ogrodzie![]() Witam serdecznie po nieco dłuższej nieobecności. Nie znalazłam nawet chwili czasu żeby odwiedzić Wasze galerie, ani żeby się pokazać, ale przyjechała córka z rodziną i pomieszkali sobie u nas przez 10 dni. Wnuki wypełniły czas. [2018-12-23 01:54] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] danusia2458 [2018-12-23 18:45] Witaj Iwonko, czyli jesteś na pełnych obrotach od dłuższego czasu, ja czekam na swoich[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] kamelia [2018-12-23 09:53] Witaj Iwonko fajny czas miałaś z dziećmi, powiem szczerze że zazdroszczę. Nasi daleko nie będą u nas w tym roku filipek [2018-12-23 09:36] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |